Loading...

PROFESJONALNE STUDIO GRAFICZNE

Projektowanie grafiki on najmłodszych lat jest dla nas pasją, robimy to z przyjemnością i wkładamy w każdy projekt serce. Nie mamy limitu ilości poprawek i tworzymy do satysfakcjonującego dla klienta efektu. Projektujemy praktycznie każdy rodzaj grafiki reklamowej zaczynając od logo kończąc na stronach internetowych. Dbałość o szczegóły, doświadczenie oraz nuta artyzmu którą wkładamy w każdy projekt sprawia że  firmy które nam zaufały odnoszą sukcesy w Polsce i za granicą. 

LOGO - KSIEGA ZNAKU

Każda szanująca się firma posiada swój znak firmowy czyli Logo – Logotyp. Od wielu lat projektujemy dla firm w Polsce i za granicą ich unikatowe i indywidualne logotypy. Mamy za sobą już ponad 200 zleceń znaku firmowego. Projektujemy nieszablonowe artystyczne wzory tak aby dany brand wyróżniał się wśród tak wielkiej konkurencji jaką mamy w tych czasach. 

PRZYKŁADOWE REALIZACJE

Banner

 Szyld-banner widzimy na każdym kroku jest to jedna z najbardziej powszechnych wizualnych form reklamy. Stosowany fizycznie w formie wielkich billboardów, drukowany na papierze czy plandekach. Banner w internecie również pełni wielką role w identyfikacji wizualnej, facebook, youtube czy strona internetowa ma swój banner. Projektujemy je od lat i wiemy jak tworzyć by przykuły uwagę potencjalnego klienta.

PRZYKŁADOWE REALIZACJE

wizytówki-ulotki-PLAKATY

Tworzymy każdego rodzaju wizytówki, ulotki czy plakaty. Mamy spore doświadczenie z przygotowaniem materiałów do druku. Oferujemy komplksową usługę od projektu po wydruk i wysyłkę.

PRZYKŁADOWE REALIZACJE

cenniki

Projektujemy każdego rodzaju cenniki w różnych formatach. Staramy się robić nie szablonowe przyciągajace uwagę projekty które są przejrzyste i czytelne.

PRZYKŁADOWE REALIZACJE

KATALOGI-FLIPBOOKI

W honeyart projektujemy katalogi nie tylko do druku ale również mamy usługę flipbook czyli wirtualny katalog w formie linku-strony którą można przesłać do klienta z ofertą.

PRZYKŁADOWE REALIZACJE

Digital art

Cyfrowa grafika artystyczna to nowoczesna forma sztuki tworzymy ją dla przyjemnośći i z pasji. Grafiki tego typu idelanie sprawdzają się do: plakatów na eventy muzyczne, na okładki płyt, czy jako obrazy scienne.

PRZYKŁADOWE REALIZACJE

PROJEKTY GRAFICZNE STRON INTERNETOWYCH

W Honeyart nie tylko tworzymy same strony internetowe i sklepy. Projektujemy również  layouty stron w formie graficznej. Używamy do tego programu Adobe XD lub w warstwach w (PSD) Adobe Photoshop.

PRZYKŁADOWE REALIZACJE

STOSUJEMY NASTĘPUJĄCE OPROGRAMOWANIE

ADOBE ILLUSTRATOR

ADOBE AFTEREFFECTS

ADOBE PREMIERE PRO

ADOBE PHOTOSHOP