Loading...

faq honeyart

Najczęściej zadwane pytania

Budowa strony internetowej czy sklepu online zajmuje od tygodnia do  Wszystko to zależy od specyfikacji oraz wielkości. Jest to dość skomplikowany proces, który wymaga zaangażowania obu stron. Bazując na otrzymanym briefie, projektujemy strony WWW graficznie, wdrażamy funkcjonalność, a także testujemy przed jej uruchomieniem.

Aby mniej więcej określić jak długo trwa stworzenie strony internetowej, należy określić, jaki jest jej poziom skomplikowania, projekt graficzny oraz funkcjonalność. Zależy to także od terminu dostarczenia od Klienta treści. Jest to złożone zadanie, z którym najlepiej zwrócić się do firmy zajmującej się tworzeniem oraz projektowaniem stron WWW.

Aby zwiększyć dochody oraz ruch na stronie swojego sklepu internetowego, należy dostarczyć przede wszystkim odpowiednie treści oraz grafiki, które twórca strony będzie mógł wykorzystać. Pamiętać należy przede wszystkim o opisach kategorii, treściach do zakładki “O nas”, jak również FAQ- czyli pytaniach i odpowiedziach, które znacznie ułatwią korzystanie ze strony, oraz regulamin sklepu. W późniejszym terminie warto także prowadzić bloga firmowego, używając odpowiednich fraz.

Obecnie odbiorcy internetowi są podzieleni, jeśli chodzi o korzystanie z internetu. Część z nas surfuje po stronach WWW na komputerze, inni tablecie, a jeszcze inni na smartfonie. To właśnie dlatego niezbędne jest posiadanie strony responsywnej, czyli RWD, która dostosowuje się do okna przeglądarki i będzie wyglądać czytelnie w na każdym ekranie.

Na to, jaka będzie cena sklepu internetowego, ma wpływ kilka czynników- m.in. oczekiwania estetyczne, funkcjonalność. Do każdego naszego projektu podchodzimy indywidualnie, dlatego podanie całkowitej kwoty będzie możliwe po ustaleniu z konkretnych szczegółów. Koszt wykonania e- sklepu w Honeyart to zakres od 1500 do 10000 zł.

Jeśli pragniesz wzbudzić zaufanie wśród swoich Klientów i dać im możliwość, aby mieli dostęp do Twojej oferty przez 24 godziny siedem dni w tygodniu, niezbędne jest założenie strony internetowej. Będzie to miejsce, w którym zamieścisz swoje zdjęcia, grafiki, treści, z którymi będzie można się zapoznać i dzięki któremu dotrzesz do nowych odbiorców.

Aby mieć gwarancję odpowiednio przygotowanego sklepu online, skorzystaj z usług profesjonalistów. Na koszt założenia – e- commerce składa się m.in. koszt domeny, hostingu oraz certyfikatu SSL. W cenę również wlicza się kwota platformy, projektu graficznego, jak i integracja płatności. Musimy również doliczyć koszt marketingu. Sklep internetowy bez odpowiedniej reklamy jest jak budka z lodami w lesie nikt nie wie o jej istnieniu. 

Jest wiele możliwości reklamowania sklepu internetowego. Jedną z nich jest reklama w wyszukiwarce Google, kampanie Facebook Ads, pozycjonowanie SEO oraz prowadzenie fanpage Facebook oraz Instagram. Uzupełnieniem działań będą niewątpliwie reklamy Youtube oraz graficzne.

Sprzedaż online może odbywać się między innymi na zewnętrznych platformach, stworzonych do tego celu, jak i na tzw. Marketplace Facebook, jednak, aby mieć możliwość rozwoju firmy, posiadania pełnej kontroli nad sprzedażą i wprowadzania zintegrowanego i zautomatyzowanego systemu i gotowych rozwiązań, należy skupić się na stworzeniu własnego sklepu internetowego.

Nasza wiedza i doświadczenie pozwala nam na projektowanie i tworzenie stron WWW indywidualnie pod potrzeby Klienta. Zarówno podczas wdrażania strony internetowej, jak i oddania jej już do użytku, oferujemy wsparcie techniczne, które będzie niezbędne szczególnie na początku funkcjonowania.

Tworzymy nowoczesne i w pełni funkcjonalne strony internetowe, dlatego sklep online, który zaprojektujemy, oparty jest na naszej wiedzy o doświadczeniu. Wdrażamy innowacyjne rozwiązania, które pozwolą stworzyć doskonałe narzędzia do komunikacji i sprzedaży online. Sklepu internetowe projektujemy w CMS WordPress na wtyczce Woo-commerce. Jest najbardziej rozbudowane narzędzie które oferuje szereg udogdnien w postaci gotowych wtyczek – rozwiązań do prowadzenia różnego rodzaju sprzedaży online.

Zarówno grafika na strony WWW, zdjęcia, jak i opisy produktów powinny przykuwać uwagę, zachęcać do zakupu przedstawianego produktu, jak i przekazywać niezbędne informacje. Treści na stronę internetową powinny zawierać “język korzyści”, wzbudzać emocje oraz zaufanie. Warto też prześledzić strony konkurencji, aby znać bieżące trendy i móc zamieszczać jeszcze lepsze materiały.

Im zaoferujesz więcej możliwości metod płatności swoim Klientom, tym większe będzie prawdopodobieństwo zwiększenia wyników sprzedaży, ponieważ będą mogli wybrać ten, który jest dla nich najwygodniejszy. Najczęściej wybierany w 2022 roku był system płatności kartą online. Do popularnych należą także Przelewy24, PayU, PayPal, BLIK, ale równie chętnie Klienci korzystają z przelewów tradycyjnych.

Sklep internetowy to podstawowe narzędzie do sprzedaży online. Niezbędny będzie przede wszystkim odpowiedni brief, treści, zdjęcia i grafiki, a także odpowiednie działania marketingowe, prowadzenie Social Media i wsparcie techniczne. Pamiętaj o wdrożeniu odpowiednich systemów płatności, integracji z kurierami, dedykowanych modułów.

Oczywiście. Projektujemy i tworzymy strony internetowe responsywne, które dostosowują się do odpowiedniej przeglądarki. Dzięki temu Twoja strona dopasuje swój układ oraz rozmiar poszczególnych elementów i będzie wyglądała estetycznie i czytelnie również wtedy, gdy będzie wyświetlana na ekranie smartfona.

Tak, aby założyć stronę internetową, należy zarejestrować domenę (własny URL), pod którym Twoja witryna internetowa będzie dostępna. Potrzebny Ci będzie też hosting, gdzie fizycznie umieścisz swoje pliki, jak również certyfikat SSL.

Roczny koszt utrzymania strony internetowej waha się w granicach od 200 do 800 zł Obowiązkowymi opłatami, jakie Klient ponosi za utrzymanie strony WWW to: domena oraz hosting. Honeyart oferuje darmowy hosting oraz certyfikat SSL. Warto również wziąć pod uwagę pozycjonowanie SEO strony internetowej.

Stworzone przez nas strony WWW są przyjazne użytkownikom, dzięki czemu nawet Klienci, którzy nie posiadają zaawansowanej wiedzy na temat HTML, będą mogli administrować je i nanosić niezbędne zmiany. Strony internetowe, które projektujemy, wykonane są przez profesjonalnego programistę, dlatego są bardzo intuicyjne i proste w obsłudze.

Na początku naszej współpracy przeprowadzamy wywiad, na podstawie którego przygotowujemy niezbędne materiały oraz treści. Wspólnie ustalamy wszelkie szczegóły i w dalszym etapie również pozostajemy w kontakcie z naszym Klientem, aby od początku do końca wszystko przebiegało sprawnie i zgodnie z planem.

Zarówno podczas wdrażania, jak i po przygotowaniu dla Klienta strony internetowej oferujemy wsparcie techniczne, które znacznie ułatwi korzystanie z zaprojektowanej przez nas strony WWW.

Jak najbardziej, tworzymy zarówno strony WWW, jak i sklepy internetowe. Projektujemy strony z różnych branż, zachęcamy do zapoznania się z naszym portfolio. Dla każdego Klienta tworzymy unikatowe propozycje. Podążamy za obecnymi trendami, ale jednocześnie słuchamy i doradzamy.

Layout to inaczej interfejs strony internetowej, czyli element konstrukcji graficznej. Ustala się w nim wygląd- czyli kolorystykę, czcionkę, elementy dodatkowe), jak i rozkład elementów, czyli treści na stronie WWW. Jest to po prostu układ poszczególnych sekcji strony.

Domena to nic innego, jak adres strony internetowej, który widzisz na pasku przeglądarki. Ważne jest, aby posiadać zarówno domenę, jak i hosting, ponieważ witryna będzie działać prawidłowo tylko wtedy. Nasza firma zapewnia hosting za darmo, co daje Ci sporą oszczędność pieniędzy.

Strony internetowe, które projektujemy stawiamy właśnie na systemie CMS- WordPress. Dzięki temu są one funkcjonalne i responsywne- czyli takie, które dostosują się ekranu, na którym będą wyświetlane. CMS to jeden z najczęściej używanych systemów zarządzania treścią.

Poza projektowaniem i tworzeniem stron internetowych, zajmujemy się również dokonywaniem aktualizacji na strony WWW, dzięki czemu strona Twojej firmy czy Twój sklep internetowy będzie na bieżąco z nowinkami technicznymi, a Ty będziesz dumny z jego wyglądu, jak i funkcjonalności.

Tworzymy strony responsywne- RWD, które dostosowują się odpowiednio do ekranu, na którym są aktualnie wyświetlane. Gwarantuje to czytelność i estetykę bez względu na to, czy Klient przegląda Twoją stronę na tablecie, laptopie, czy smartfonie.

Oczywiście. Przed podjęciem wspólnych działań, przeprowadzamy z Klientem rozmowę, na podstawie której spisujemy ustalenia, które ułatwią nam zaprojektowanie dla niego sklepu internetowego. Dzięki temu możemy spełnić wymogi i cieszyć się zadowoleniem z efektów naszej pracy.

Honeyart zajmuje się także projektowaniem wizytówek, logo oraz banerów. To bardzo istotna część identyfikacji wizualnej, dzięki której Twoja firma będzie łatwo rozpoznawalna i kojarzona. Zaprojektujemy dla Ciebie wizytówki, które będą Cię wyróżniać na tle konkurencji, stworzymy niepowtarzalne logo, wykonamy banery, które będą sprzedawać.

Honeyart zajmuje się także projektowaniem wizytówek, logo oraz banerów. To bardzo istotna część identyfikacji wizualnej, dzięki której Twoja firma będzie łatwo rozpoznawalna i kojarzona. Zaprojektujemy dla Ciebie wizytówki, które będą Cię wyróżniać na tle konkurencji, stworzymy niepowtarzalne logo, wykonamy banery, które będą sprzedawać.

Jak najbardziej, zajmujemy się zakładaniem darmowych, nielimitowanych skrzynek pocztowych. Pomożemy również w konfiguracji Outlook.

Zajmujemy się tworzeniem stron internetowych, dlatego z pewnością możemy polecić taką usługę. Przygotujemy dla Państwa również menu restauracyjne, które będzie wyróżniać Wasz lokal na tle konkurencji. Zaprojektujemy także logo, jak również banery reklamowe. Jeśli planują Państwo prowadzić Facebook lub Instagram, stworzymy grafiki reklamowe na Social Media.

Dzięki optymalizacji szybkości stron WWW uzyskasz lepszą pozycję w wynikach wyszukiwania, znacznie lepsze odczucia Klientów po wizycie na Twojej stronie internetowej, jak również zwiększenie ruchu na stronie. Aby zoptymalizować stronę, stosujemy kompresję zdjęć, lazy loading, minifikację plików HTML, CSS oraz inne metody.

Zajmujemy się tworzeniem stron internetowych, dlatego z pewnością możemy polecić taką usługę. Przygotujemy dla Państwa również menu restauracyjne, które będzie wyróżniać Wasz lokal na tle konkurencji. Zaprojektujemy także logo, jak również banery reklamowe. Jeśli planują Państwo prowadzić Facebook lub Instagram, stworzymy grafiki reklamowe na Social Media.

Logotyp to unikatowy symbol Twojej firmy, dzięki któremu stanie się ona rozpoznawalna i znacznie łatwiej będzie Twoim Klientom zapamiętać ją. Aby spełnić największe Twoje wymagania dotyczące projektu logo, umówimy się z Tobą na spotkanie i przeprowadzimy wywiad, doradzając najlepsze rozwiązania.

Logotyp to unikatowy symbol Twojej firmy, dzięki któremu stanie się ona rozpoznawalna i znacznie łatwiej będzie Twoim Klientom zapamiętać ją. Aby spełnić największe Twoje wymagania dotyczące projektu logo, umówimy się z Tobą na spotkanie i przeprowadzimy wywiad, doradzając najlepsze rozwiązania.

Tak, zajmujemy się również projektowaniem banerów reklamowych, zarówno na strony WWW, jak i takimi do druku, do zamontowania na budynkach. Stosujemy odpowiednie formaty, aby baner reklamowy był czytelny i estetyczny. Zamieścimy na nim najważniejsze informacje, takie jak zdjęcia/ grafikę, dane firmy oraz hasła reklamowe. Podążamy za trendami, ale też tworzymy wersje nieszablonowe.

Tak, możemy stworzyć dla Ciebie stronę internetową, na której zamieścimy animacje oraz ciekawe efekty. Sprawią one, że Twoja strona internetowa nie będzie nudna, wyróżni się na tle konkurencji i sprawi, że Klienci zostaną na niej na dłużej.