Loading...

Slide

BĄDŹ WIDOCZNY W SIECI DZIĘKI ZAAWANSOWANEJ WITRYNIE INTERNETOWEJ STWORZONEJ PRZEZ HONEYART!

PROJEKTOWNANIE STRON ORAZ SKLEPÓW INTERNETOWYCH

ESTETYKA, ANIMACJE, NOWOCZESNE
METODY PROJEKTOWANIA

ANIMACJE I EFEKTY

Animacje i najnowsze efekty które potrafimy robić na stronach  sprawiają że strona nie jest statyczna  a co za tym idzie nie jest nudna, wyróżnia się wśród konkurencji i zachęca potencjalnego klienta do pozostania na witrynie i podekreśla profesjonalny charakter biznesu. 

Darmowy hosting

W Honeyart hosting masz za darmo! Nie pobieramy za niego opłat w przeciwieństwie do konkurencji. Serwer dostarcza nam firma “Lighthosting” która dostała nagroda za najszybszy w Polsce.  

CMS WORDPRESS

Strony internetowe które projektujemy postawione są najpopularniejszym CMS – Wordpess. Resposywność, funkcjonalość plus ogromna baza wtyczek czyni z niego najczęściej używanego systemu zarządzania
treścia na świecie. WordPress już 2017 roku był wykorzystywany przez 28% z 10 milionów najpopularniejszych stron.  

DARMOWY CERTYFIKAT SSL

Certyfikaty SSL odgrywają kluczową rolę w cyfrowo połączonym świecie. Zapewniają bezpieczeństwo, weryfikację i spokój zarówno użytkownikom, jak i firmom. Jest to niezbędne narzędzie w obecnych czasach strony bez niego nie mają wiarygodności  w google jak i u potencjalnego klienta.

SKRZYNKI POCZTOWE

Oferujemy darmową i nie limitowaną ilość skrzynek pocztowych! Pomagamy w konfiguracji Outlook.

OPTYMALIZACJA SZYBKOŚCI STRON WWW

Szybkość strony internetowej ma ogromne znaczenie. Żyjemy w czasach, w których każdy się spieszy i oczekuje szybkich rezultatów. Wydajny serwis to wiele korzyśc: poprawa pozycji w wynikach wyszukiwania, przyjemniejsze odczucia użytkowników, przrost ruchu na witrynie.
 
STOSUJEMY NASTĘPUJĄCE METODY OPTYMALIZACJI:
-Format, rozmiar i kompresja zdjęć “JPEG2000, WEBP”
-Lazy loading
-CDN CloudFlare
-Minifikacja plików JS, CSS, HTML
-Ograniczenie i optymalizacja kodu

RESPONSYWNOŚĆ - RESPONSIVE WEB DESIGN

Każda strona zaprojektowana w honeyart jest tworzona z myślą o urządzeniach mobilnych. obecnie strony są częsciej otwierane na telefonach niż na komputerach stacjonarnch. responsywna strona internetowa za każdym razem wyświetli się w odpowiedniej rozdzielczości, dzięki czemu korzystanie z niej będzie przyjazne dla użytkownika. poszczególne elementy odpowiednio zmienią miejsce, a witryna będzie czytelna.

STOSUJEMY NASTĘPUJĄCE OPROGRAMOWANIE

ADOBE ILLUSTRATOR

ADOBE AFTEREFFECTS

ADOBE PREMIERE PRO

ADOBE PHOTOSHOP