Loading...


strony są tworzone w wordpressie, a szata graficzna przy pomocy pakietU ADOBE.


hosting i domeny

JESTEŚMY ODPOWIEDZIALNI ZA CAŁE PRoWADZENIE STRONY, CO ZA TYm IDZIE ZA HOSTING
ORAZ POMOC W KUPNIE I WYBORZE DOMENY. WITRYNY BĘDĄ TRZYMANE NA SZYBKIM SERWERZE, KTÓRY JEST ZBUDOWANY NA DYSKU SSD - POJEMNOŚĆ JEST NIELIMITOWANA.

bezpieczeństwo w honeyart

Szyfrowanie danych – certyfikat SSL ochrania (szyfruje) przesyłanie poufnych informacji. w honeyart ta usługa będzie darmowa.
Poczucie bezpieczeństwa – użytkownik korzystający ze strony ma pewność, że przesyłane informacje nie trafią w niepowołane ręce. Chętniej dokona zakupów, bądź wypełni formularz kontaktowy na zabezpieczonej certyfikatem SSL stronie WWW.
Wiarygodność – certyfikat SSL potwierdza wiarygodność strony WWW, a przy bardziej zaawansowanych certyfikatach EV także całej firmy. Prestiż – certyfikat SSL jasno przedstawia, że zasady bezpieczeństwa i poufności są dla Twojej firmy/osoby bardzo ważne. Rozpoznawalność marki – posiadanie certyfikatu SSL odzwierciedla potencjalnym Klientom, że jesteś poważnym kontrahentem, któremu można zaufać.

dodatki do stron

Darmowa usługa płatności na stronie bez korzystania z oddzielnych firm pośredniczących. Media społecznościowe zintegrowane ze stroną.
Każdy post-zdjęcie z facebooka czy instagrama będzie automatycznie pojawiać sie stronie.
LiveChat
Wtyczka, która pozwala na rozmowę
Z włascicielem przez okienko na stronie. Bardzo fajna opcja, która ułatwia szybki
kontakt. Wiadomości docierają za pomocą Whatapp`a. Połączenie z
Google Analytics
Będzie można w łatwy sposób sprawdzać nawet
najmniejszą aktywność strony/podstron.
Google Analytics pokazuje nawet z jakiego kraju była dana aktywność.

RODZAJE STRON W HONEYART

TWORZYMY KAŻDY RODZAJ STRON:

- WIZYTÓWKA FIRMOWA

KIEDYŚ OSOBA PORWADZĄCA DZIAŁALNOŚĆ MIAŁA PRZY SOBIE WIZYTÓWKE. W TERAŹNIEJSZYCH CZASACH WIZYTÓWKĄ JEST STRONA INTERNETOWA, KTÓRA MA PRZYCIĄGNAĆ POTENCJALNYCH KLIENTÓW. NA TAKIEJ WITRYNIE MOŻEMY UMIEŚCIĆ PORTFOLIO SWOICH PRAC. UMIEJĘTNIE ZROBIONE PORTFOLIO BĘDZIE PRZYKUWAĆ WZROK NICZYM PRODUKT NA WYSTAWIE W GALLERI HANDLOWEJ. CENA TAKIEJ STRONY OSCYLUJE MIĘDZY 500 - 1500 ZŁ.

-SKLEPY INTERNETOWE
-SKLEPY INTERNETOWE DROPSHIPINGOWE

witryny są OPARTe NA WTYCZCE WOO COMMERCE
JEST TO DUŻO TAŃSZA OPCJA, SKLEP JEST TWORZONY
OD PODSTAW BEZ POMOCY PROGRAMÓW ZEWNĘTRzNYCH
TYPU SHOPPER. możliwe są również integracje z kurierem, allegro, ceneo.

responsywność - Responsive web design


każda strona zaprojektowana w honeyart jest tworzona z myślą o urządzeniach mobilnych. obecnie strony są częsciej otwierane na telefonach niż na komputerach stacjonarnch. Responsywna strona internetowa za każdym razem wyświetli się w odpowiedniej rozdzielczości, dzięki czemu korzystanie z niej będzie przyjazne dla użytkownika. Poszczególne elementy odpowiednio zmienią miejsce, a witryna będzie czytelna.

responsywność a google


Strony przyjazne dla użytkownika są premiowane przez największą wyszukiwarkę i ogromne źródło potencjalnych klientów, jakim jest Google. Twórcy algorytmów wyszukiwarki od lat przychylnym okiem patrzą na te witryny, które w najlepszy sposób odpowiadają preferencjom użytkowników. Dlatego zupełnie logicznym jest wspieranie, poprzez wyższe pozycje w wynikach wyszukiwania, witryn o nowoczesnej architekturze.