Loading...

PROJEKTOWNANIE STRON INTERNETOWYCH

Tworzymy strony internetowe opierając na nowczesmych technologiach i rozwiązaniach. Śledzimy najnowsze trendy i wdrażamy je. Staramy się projektować strony które wyróżniają się wśród konkurencji i sprawiają żę nasi klienci odnoszą sukces nie tylko w Polsce ale i w całej europie.

ANIMACJE I EFEKTY

Animacje i najnowsze efekty które potrafimy robić sprawiają że strona nie jest statyczna, nie standardowa a co za tym idzie nie nudna, zachęca potencjalnego klienta do pozostania na witrynie.

WORDPRESS

System CMS który używamy to WordPress. Najbardziej funkcjonalny i rozbudowany PHP i MySQL. Już 2017 roku był wykorzystywany przez 27.5% z 10 milionów najpopularniejszych stron. Posiada ogromną baze wtyczek. Najnowsze z nich   wdrażamy do  naszych witryn żeby nasze projekty były coraz bardziej funkcjonalne oraz wizualnie wyprzedzały konkurencję.

DARMOWY HOSTING

U nas hosting masz za darmo ! Nie pobieramy z niego opłat. Bardzo szybki hosting który dostał nagrodę za najszybszy w Polsce od firmy lh.pl będzie sprawiał że wasza strona będzię wczytywać się i chodzić płynniej od konkurencji.

DARMOWY CERTYFIKAT SSL

Certyfikaty SSL odgrywają kluczową rolę w cyfrowo połączonym świecie. Zapewniają bezpieczeństwo, weryfikację i spokój zarówno użytkownikom, jak i firmom. Jest to niezbędne narzędzie w obecnych czasach strony bez niego nie mają wiarygodności  w google jak i u potencjalnego klienta.

SKRZYNKI POCZTOWE

Oferujemy darmową i nie limitowaną ilość skrzynek pocztowych! Pomagamy w konfiguracji Outlook.

OPTYMALIZACJA SZYBKOŚCI STRON WWW
Szybkość strony internetowej ma ogromne znaczenie. Żyjemy w czasach, w których każdy się spieszy i oczekuje szybkich rezultatów. Wydajny serwis to wiele korzyśc: poprawa pozycji w wynikach wyszukiwania, przyjemniejsze odczucia użytkowników, przrost ruchu na witrynie.
 
STOSUJEMY NASTĘPUJĄCE METODY OPTYMALIZACJI:
-Format, rozmiar i kompresja zdjęć “JPEG2000, WEBP”
-Lazy loading
-CDN CloudFlare
-Minifikacja plików JS, CSS, HTML
-Ograniczenie i optymalizacja kodu

STOSUJEMY NASTĘPUJĄCE OPROGRAMOWANIE

ADOBE ILLUSTRATOR

ADOBE AFTEREFFECTS

ADOBE PREMIERE PRO

ADOBE PHOTOSHOP

pl_PLPolish