Loading...

Identyfikacja wizualna firmy

Chcesz, aby Twoja działalność była rozpoznawalna, dotarła ze swoją ofertą do nowej rzeszy Klientów i pozostawała w ich pamięci? Sposobem na osiągnięcie tych i wielu innych celów biznesowych może być wykorzystanie odpowiedniej identyfikacji wizualnej marki. Dzięki stworzeniu spójnych elementów graficznych takich jak logo, wizytówki, bannery reklamowe i wiele innych możesz na stałe zapisać się w świadomości odbiorców i znacząco poprawić wizerunek swojej firmy na rynku. Przekonaj się, dlaczego ten aspekt jest tak ważny i w jaki sposób projekty wykonane w Studio HoneyArt mogą wspomagać różne działania podejmowane w Twoim przedsiębiorstwie!

Dowiedz się jakie korzyści niesie ze sobą spójny wizerunek graficzny firmy!

Jesteś na początku swojej drogi biznesowej i chcesz przedstawić swoją markę szerszemu gronu odbiorców? A może zależy Ci na stworzeniu własnej linii produktowej, kampanii reklamowej lub innych materiałów wizerunkowych, które będą spójne i estetyczne? Zgłoś się do specjalistów z HoneyArt, którzy pomogą Ci zbudować silną identyfikację wizualną marki poprzez wykonanie projektu logo, ulotek czy bannerów reklamowych. Ale dlaczego graficzny wizerunek firmy jest ważny? Dzięki niemu Klienci będą kojarzyli Twoją markę z konkretnymi kolorami, spójnym przekazem i wartościami, przez co stanie się bardziej profesjonalna w ich oczach.

 

Jakie elementy składają się na identyfikację wizualną marki?

Identyfikacja wizualna firmy to kilka składających się na siebie elementów, które wspólnie tworzą wizerunek Twojej marki.
Są to m.in.:

– nazwa i logo,
– kolory,
– materiały biznesowe – wizytówki, ulotki, katalogi,
– grafiki produktowe,
– bannery reklamowe

Dlaczego tak ważne jest, aby poszczególne projekty były do siebie podobne i nawiązywały do jednego schematu lub koncepcji? Dlatego, że w taki sposób możesz stworzyć rozpoznawalną i zapadającą w pamięć identyfikację wizualną marki.

Popraw swoją rozpoznawalność korzystając z usług HoneyArt!

Postaw na projekty graficzne dla firm wykonywane w Studio HoneyArt!

Projektowanie strony internetowej to proces, który powinien uwzględniać indywidualne potrzeby i cele Twojej firmy. Nasi projektanci z Lublina zapewnią, że Twój projekt będzie opracowany w oparciu o spersonalizowane podejście, dostosowane do Ciebie. Stworzą dla Ciebie logo, katalogi, bannery i plakaty reklamowe, cenniki oraz wiele innych ważnych kompozycji wykorzystywanych w różnych celach biznesowych. 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x